DAWNO TEMU,
GDY ŻYCIE BYŁO FILOZOFIĄ...
Karta 10

- O naszej Szkole.

Nie jesteśmy organizacją, a jedynie luźną wspólnotą światopoglądową
o słowiańskich korzeniach. Jako tacy (Lechici - rdzenni mieszkańcy Polski) nie podlegamy rejestracji w sądach rejestrowych reżimów administrujących naszą Ojczyzną bez naszego przyzwolenia. Możemy jednak zarejestrować przejściowo organy administracyjne naszych okupantów, jeśli się od nas zwrócą ze stosowną prośbą.

- Skontaktuj się z nami!

Internet (produkt epoki bankowo-koncernowej) nie jest z natury rzeczy przyjazny Lechitom. Dlatego korzystanie z publikatorów typu "
Facebook" lub "Twitter" do wzajemnych kontaktów nie wydaje się celowe. Nieustanne użeranie się z doktrynalną cenzurą, prowokacjami, pomówieniami i obelgami pochodzącymi wprost od internetowych najemników w warunkach permanentnej inwigilacji - to jednak zbyt wielka uciążliwość.Z tego powodu w przypadkach zwyczajnych-codziennych, preferujemy bezpośrednie kontakty za pomocą poczty elektronicznej, która jest jedynie podglądana przez okupantów:        wwwic@wp.pl


- Słowiańska netykieta.

Zawsze uzasadniaj własne stanowisko w sprawie, do której chcesz nas przekonać.
Nie próbuj nas lżyć lub pomawiać, jeśli oczekujesz utrzymania kontaktu oraz wymiany poglądów.
Zachowuj się z honorem, który obowiązuje każdego Lechitę. Jeśli jesteś  Słowianinem - nie bądź niesłowny. Oczekujemy od Ciebie odpowiedzialności za własne słowa. Nie tolerujemy dezinformacji politycznej i doktrynalnej, oraz wszelkich postaci misjonarstwa (uszczęśliwiania ludzi na siłę, wbrew ich woli).
 
Powrót.